Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
  • Zobrazit

Péče o mořskou houbu


To, že je mořská houba úžasný pomocník, už určitě víte. Doma v koupelně máte svou oblíbenou mořskou houbu, ať už malou nebo velkou, minerální, mořskou vlnu nebo třeba kosmetickou, a napadá vás, ja se o ni starat, aby co nejdéle sloužila.
Přinášíme několik zásad péče o mořskou mycí houbu, aby vydržela v nejlepším stavu co nejdelší dobu.Zásady péče o mořskou mycí houbu:
 
1. Mořská mycí houba je přírodní produkt, proto pro její čištění nepoužívejte žádné agresivní chemické čistící prostředky! Zcela byste znehodnotily její úžasné vlastnosti.

2. Po každém použití mořskou houbu dostatečně properte pod tekoucí teplou (nikoliv horkou!, max. 60° C) vodou, tak aby se vymyly zbytky mýdla, sprchového nebo čistícího gelu, peelingu, řasenky apod.

3. Mořskou houbu nikdy neždímejte kroucením, porušili byste její strukturu a houba by se potrhala. Houbu ždímejte vždy pouze mačkáním.

4. Propranou a vymačkanou houbu nechte volně uchnout. Nikdy ji nedávejte na teplý radiátor. Stačí položit na suché místo.

5. Vlhkou houbu nenechávejte odloženou v nádobě. Nedobře by uschla a mohla by začít zahnívat.

6. Jednou za čas můžete houbu vydezinfikovat (zejména pokud houbu používáte na úklidové práce). Připravte si roztok z teplé vody a kapky octa, do kterého houbu na krátkou dobu ponoříte.

7. Pokud chcete houbě po dlouhodobém používání dodat minerální vzpruhu, ponořte houbu do roztoku vody s mořskou solí.

Nezapomínejte, že mořská mycí houba je přírodní produkt, proto vám nevydrží navždy, ale při ohleduplném chování dle popsaných zásad, vám bude sloužit i několik let.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
mořské mycí houby, alva, lavera, Natura Siberica, Purity Vision, Urtekram,
BIO kokosový olej Tropicai, Purity Vision, BIO kokosový olej bez vůně Royal Green
Copyright ©  2012-2017 Lovebio s.r.o.
                                                                                 

JavaScript musí být povolen