Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
  • Zobrazit

Typy mořských hub a jejich použití


Jaká houba je nejlepší pro osobní hygienu?

Wool mořská vlna: je to skvělá houba výborných vlastností a kvality. Její hebkost a načechranost společně s extrémní sací schopnosti je to, co dokážete docenit při jejím každodenním použití. Je to houba vysoké garance spokojenosti. Tyto výjimečné vlastnosti se odrážení i na její ceně. Díky své jemnosti je vhodná pro citlivou, velmi citlivou a dětskou pokožku.
Kompletní nabídka zde

Yellow žlutá pacifická houba: nejpoužívanější mořská houba je oblíbená pro svou cenovou dostupnost a kvalitu vysoce převyšující syntetické houby. Houba najde využití v mnoha oblastech, jako je osobní hygiena, mytí těla, sauna a masáže, kosmetika, odličování, strie - masáž napomáhá jejímu vyhlazení a desinfekční účinky (antiseptikum), rovněž příznivě působí při čištění menších povrchových poranění. Kvalita a cenová dostupnost z této houby dělají nejprodávanější druh.
Kompletní nabídka zde

Karibská mořská houba: tento druh se hodí pro osobní hygienu,
je vhodná pro celkovou masáž těla, pomáhá při ošetření celulitidy, své uplatnění najde i v domácnosti (mytí předmětů a zařízení, ošetřování nábytku, čištění oděvů, octem nasáklá mořská houba výborně pohlcuje nepříjemné kuchyňské, cigaretové a jiné pachy).
Kompletní nabídka zde


Jaká houba je nejlepší v péči o pleť obličeje?


Silk jemná kosmetická houba: houba menších rozměrů s mnoha póry a pevnější struktury, proto se výborně hodí pro čištění pleti, odličování a další využití v oblasti kosmetiky. Skvělé vlastnosti a opakovaná možnost použití jsou největší předností houby. Houba nepřijímá pachy ani barvy, po použití se jednoduše propere pod tekoucí vodou a je opět jako nová.
Nabídka zde


Jaká houba je nejlepší v péči o problémovou pokožku a celulitidu?

Mineral hnědá minerální: přírodní minerální houba disponuje vysokým obsahem minerálů, solí, přírodního barviva a jódu, který významně pomáhá při léčení problémových typů pokožky,
prokrvuje pokožku těla, napomáhá při ošetření celulitidy a strií. Po vylovení je houba zbavena vápenaté schránky a opatrně čištěna pro zachování maximálního množství minerálů. Houba tmavé až čokoládové barvy je zárukou přírodního produktu s vysokou užitnou hodnotou.
Kompletní nabídka zdeKATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
mořské mycí houby, alva, lavera, Natura Siberica, Purity Vision, Urtekram,
BIO kokosový olej Tropicai, Purity Vision, BIO kokosový olej bez vůně Royal Green
Copyright ©  2012-2017 Lovebio s.r.o.
                                                                                 

JavaScript musí být povolen